Nabízíme všestrannou právní pomoc a komplexní řešení právních případů. Řešíme je s nejvyšší mírou odbornosti vždy tak, aby práva klienta byla co nejefektivněji hájena. Naše klienty také zastupujeme v řízeních před soudy a úřady.

Odkazy

Portál Justice – oficiální server českého soudnictví

Na serveru naleznete informace o všech justičních orgánech ČR. Portál přináší celou řadu inovací v oblasti spojení justice se světem internetu. Z hlediska přístupu k informacím tak mimo jiné nabízí službu nahlížení do obchodního rejstříku, službu nahlížení do insolventního rejstříku či službu infoSoud, pro zjišťování aktuálního stavu řízení před soudy.

Web: http://portal.justice.cz

 

Český úřad zeměměřičský a katastrální

Stránky státní správy zeměměřictví a katastru poskytují užitečnou možnost snadného a rychlého nahlížení do  katastru nemovitostí včetně nahlížení do digitalizovaných katastrálních map.

Web: http://www.cuzk.cz

 

Registr živnostenského podnikání (RŽP)

Internetová stránka, která vám mimo jiné umožní vyhledávat v živnostenském rejstříku.

Web: http://www.rzp.cz

 

Portál veřejné správy ČR

Oficiální portál veřejné správy ČR přináší řadu praktických informací o struktuře a fungování veřejné správy včetně aktuální legislativy napříč právním řádem ČR.

Web: http://portal.gov.cz

 

Česká advokátní komora (ČAK)

Česká advokátní komora je největší právnickou profesní organizací v České republice. Vykonává samosprávu advokacie a jako taková chrání a garantuje kvalitu právních služeb poskytovaných advokáty. Na oficiálních internetových stránkách se však můžete seznámit nejen s fungováním této stavovské organizace. Stránky totiž také např. umožňují nahlížet do seznamu advokátů a advokátních koncipientů, přinášejí plná znění veškerých stavovských předpisů či cenné informace z oblasti práva v podobě archivu Bulletinu advokacie.

Web: http://www.cak.cz

Advokátní kancelář JUDr. Ľubomíra Focka

Náprstkova 276/2, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 210 181

         +420 222 232 232

Fax: +420 222 232 290

E-mail: info@ak-focko.cz

Pobočka:

Vodičkova 699/30, 5. schodiště

110 00 Praha 1